Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

0
20 views

Uzun zamandır hem kadınların hem de erkeklerin sıklıkla tercih ettiği uygulamaların başında lazer epilasyon geliyor. Bu nedenle lazer epilasyon nasıl yapılır başta olmak üzere bu işlemle ilgili pek çok sorunun yanıtı da merak ediliyor. Lazer epilasyonla ilgili en çok merak edilen soruların yanıtları şöyle:

Tüm Vücut Kaç Seansta Tamamlanır?

Kadınlarda 4 – 6 seans, erkeklerde ise 6 – 10 seansta tüm vücut bölgesi için uygulama tamamlanıyor. Ancak seans sayısının her bireyde aynı olmadığını da unutmamak gerekiyor. Bazı kişilerde daha fazla sayıda seans uygulamasına ihtiyaç olabilir. Bazı kişilerde de yukarıda belirttiğimizden daha az sayıda seans yeterli olabilir.

Lazer Epilasyon Acı Verir mi?

Bu işlem tamamen acısız ve ağrısız bir şekilde gerçekleştirilen uygulamalardan biridir. Sadece işlem sırasında değil sonrasında da herhangi bir ağrı yahut acı hissedilmediğini söyleyebiliriz. Bu konuda herhangi bir endişe yaşanmasına gerek olmadan lazer epilasyon uygulamasından faydalanılabilir.

Ten Rengi Önemli mi?

Elbette lazer epilasyon işleminde ten rengi önemlidir. İşlemde kişinin ten rengine uygun bir uygulama yapılması gerekiyor. Bu sayede her ten renginde gayet başarılı neticeler elde edilmesi de mümkün olacaktır. Şayet kişinin ten rengine ve istenmeyen tüylere uygun seçimler yapılmazsa başarılı bir sonuç alınması da güçleşir. Aynı zamanda daha fazla sayıda uygulama seansına ihtiyaç olacaktır.

Lazer Epilasyon Sonuçları Kalıcı mı?

Bu işlemin büyük bir ilgi görmesinin nedenlerinden biri de sonuçların kalıcı olmasıdır. İstenmeyen tüylere kalıcı bir çözüm isteyenler hiç tereddüt etmeden lazer epilasyon uygulamalarından faydalanabilir. İlk seanstan itibaren istenmeyen tüylerde belirgin bir azalma olduğunu tespit etmek mümkün olabiliyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları Nedir?

Fiyatların hangi merkezin tercih edildiği ya da vücudun hangi bölgelerine uygulama yapılacağına göre değişebildiğini belirtmeliyiz. Kullanılan lazer epilasyon cihazı, uygulama yapılacak olan bölgedeki tüy yoğunluğu gibi unsurlar da fiyat üzerinde etkili olabiliyor. Dolayısıyla bu işlemden faydalanmak isteyen herkes için net ve sabit bir fiyatın geçerli olmasını beklememek gerekir. Yeniben.com internet sitesi üzerinden güncel fiyat bilgisine ulaşılabilir. Bu sayede işlem için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz